INWESTYCJE

Hala & Magazyn & Obiekty sportowe
Oświetlenie hal i magazynów wymaga wiedzy oraz najlepszych rozwiązań na rynku. I takie właśnie systemy oświetleniowe oferowane są przez NOXDESIGN, oparte o wiedzę, doświadczenia oraz przede wszystkim nowoczesne technologie. Prezentowane przez nas lampy do hal i magazynów to solidne, oszczędne oraz dopasowane do indywidualnych potrzeb rozwiązania, zarówno dla małego magazynu, jak i wielkopowierzchniowej hali produkcyjnej.

Biuro & Hotel
Oświetlenie dla biur oraz hoteli musi spełniać walory zarówno praktyczne, jak i estetyczne. Proponowane przez nas lampy do biur cechują się nowoczesną stylistyką oraz przede wszystkim rozwiązaniami funkcjonalnymi. Lampy w NOXDESIGN stanowić będą dopełnienie każdej aranżacji biurowej oraz spełnią najbardziej wygórowane standardy branży hotelarskiej. W naszym sklepie z pełną odpowiedzialnością polecamy specjalnie wybrane propozycje lamp dla hoteli i biur.

 

 

Obiekty inwentarskie, Kurniki, Indyczarnie, Paszarnie
Oświetlenie dla obiektów inwentarskich, kurników, paszarni oraz indyczarni to szczególna kategoria odbiorców oświetlenia. Dlatego bazując na naszym doświadczeniu w nie tylko w sprzedaży, ale przede wszystkim w montażu lamp w terenie, jesteśmy w stanie dobrać rozwiązania pozwalające oszczędzić nawet do 85% energii. Do tego zapewniamy, że jakość proponowanych przez NOXDESIGN produktów spełnia najwyższe kryteria użytkowe. Stąd propozycja oświetlenia kurników, paszarni oraz wszelkiego rodzaju obiektów inwentarskich z pewnością zasługuję na zainteresowanie.

Więcej

Więcej

Więcej

 

 

Zaloguj się
Waluty
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Przesyłka Kurierska) już od 350,00 zł.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium