Lampy Altavola

Lampy Aldo Bernardi

Aldo Bernardi założył swoją firmę oświetleniową ponad czterdzieści lat temu, wraz ze swoją żoną Patrizią. Ich zakład mieścił się na przedmieściach Wenecji, słynących z bogatej oferty wyrobów rzemieślniczych. Właśnie te piękne wyroby włoskich rzemieślników zainspirowały Aldo Bernardiego do stworzenia unikatowej kolekcji oświetlenia, w której możemy odnaleźć odzwierciedlenie sztuki lokalnych, weneckich rzemieślników.

Dziś, pomimo rosnącego popytu na swoje lampy Aldo Bernardi wciąż opiera się na klasycznych metodach rzemiosła, dzięki którym w czasach, gdy metody ręcznego wyrobu nie są już tak popularne, jest w stanie dopracować każdy detal swoich lamp. Stosując wymagający system kontroli jakości, zapewnia klientowi najwyższą jakość wykonania produktu. Bez żadnych niedociągnięć.

Aldo Bernardi projektuje i produkuje najwyższej jakości lampy i produkty oświetleniowe, łączące w sobie piękno klasycznej prostoty i wykonania z nowoczesnymi potrzebami praktyczności. W ofercie znajdziemy więc ogromny wybór lamp, od wyrafinowanych połączeń mosiądzu, ceramiki, stali i szkła, po nowoczesną prostotę. Wszechstronne oświetlenie projektowane przez Aldo Bernardiego podkreśli i zaakcentuje piękno pomieszczeń zaprojektowanych w najróżniejszych stylach.

Wszystkie lampy prezentowane w naszej ofercie zostały wyprodukowane i dostosowane do standardów obowiązujących w Unii Europejskiej.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl